O nás

Naša kancelária

AKF Lawyers je dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária založená v roku 2011, ktorá poskytuje právne služby domácim aj zahraničným klientom. Poskytujeme komplexné právne a poradenské služby vo všetkých oblastiach obchodného práva. Primárne sa zameriavame na projekty a obchodné transakcie, vrátane veľkých fúzií a akvizícií. Poskytujeme poradenstvo klientom v inovatívnych segmentoch a podporu ich jedinečným nápadom a predstavám našimi komplexnými znalosťami a silným právnym zázemím. Pre našich klientov sme v rámci Slovenska vyvinuli a implementovali niekoľko novátorských nápadov a inovatívnych riešení.

Náš team sa skladá z právnikov so skúsenosťami z významných zahraničných advokátskych kancelárií, čo nám umožňuje poskytovať rovnaký štandard práce. Zároveň nám však naša flexibilita, nasadenie a znalosť očakávaní klienta umožňujú dosiahnuť efektivitu lokálnych advokátskych kancelárií. Berieme do úvahy jedinečnosť každého klienta a jeho požiadaviek a preto k poskytovaniu právnych služieb pristupujeme individuálne. Pri poskytovaní našich služieb sa snažíme využívať nie len našu znalosť práva ale aj praktické znalosti nadobudnuté dlhoročnou praxou v medzinárodných advokátskych kanceláriách.

Úzka spolupráca menšieho tímu klientovi garantuje diskrétnosť a zároveň rôznorodosť vo vedomostiach jednotlivých právnikov. Všetci naši právnici poskytujú poradenstvo a plynule komunikujú v anglickom jazyku.